BELYSNING / Väggbelysning / Spegellampetter 14823289
nr 1482 3289
Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgylld, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing. Höjd: 59 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 20:46:15
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
Spegellampetter
nr 1482 3289
Spegellampetter
Utrop: | 2.600 kr |
Såld: | 2.800 kr |
måndag 15 augusti 2022 |